7/24 Çekici - Kurtarıcı

Sarıkamış Çekici - Selim Çekici - 05346444224 Oto Çekici Numarası:

05346444224
Oto Çekici | Sarıkamış Çekici - Selim Çekici - 05346444224 Oto Çekici 05346444224

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Hizmetler / Oto Çekici

Oto Çekici


Trafikte araç kullanmak bazen olağan dışı durumlar ile kalmanıza neden olabiliyor. Araç arızalanabiliyor, herhangi bir nedenle kazalar meydana gelebiliyor ya da yol durumuna göre aracın hareket etmesi mümkün olmayabiliyor. Böyle durumlar ile karşılaşmış olmamak için önceden önlemin alınması son derece önemlidir. Ancak eğer önlem almanıza rağmen bile araçlarınız yolda kaldıysa firmamızdan oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Araçların çekilmesi gerektiği zamanlarda sizlere en iyi şekilde destek veren firmamız yüksek kalitede destek sunmaktadır. Bulunduğunuz yere en yakın çekici hizmetini yönlendiriyoruz.


Oto Çekici Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?


Araçlarınız yolda kaldıysa eğer kars ol yardım firmamızı aramanız ve müşteri hizmetlerine kayıt bırakmanız yeterli oluyor. Gezici durumda olan ve size en yakın olan oto çekicilerimizi sizlere kısa sürede yönlendiriyoruz. Aracınız nerede olursa olsun en kısa sürede yardımınıza gelen personellerimiz araçlarınızın hızlı şekilde çekilmesini sağlıyor ve böylece yolda kalma sorunundan da kurtuluyorsunuz. Araç kurtarma ve çekme işlemlerinde her zaman alanında uzman ve bilgili insanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Araçların bulunduğu konum çalışanlarımız için önemli bir detay olsa da her aracın mutlaka içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına önem veriyoruz. Bununla birlikte de araçları olduğu yerden alıyoruz ve müşterilerimizin istediği yere kadar çekme işleminin yapılmasını sağlıyoruz.


Oto Çekici Hizmeti Hangi Durumlarda Alınır?

Oto çekici hizmetini almak için aracınızın bir yerde kalması ve bir daha da çalışmaması gerekiyor. Böyle bir durumda kaldığınızda tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Oto çekici hizmeti bir aracın bulunduğu yerden başka bir yere çekilmesi işlemidir. Bunun için de aracın arıza yapması ve bulunduğu yerde tamirci olmaması, aracın mevsim şartlarından dolayı yolda kalması ya da en kötü ihtimal ile kaza durumlarında firmamız oto çekici hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır.


Sizler için Hizmet Verdiğimiz Bölgelerimiz:

Akyaka oto çekici

Arpaçay oto çekici

Susuz oto çekici

Digor oto çekici

Kağızman oto çekici

Sarıkamış oto çekici

Selim oto çekici 

Kars Merkez oto çekici

Karakurt oto çekiciETKİKETLER: Karakurt oto çekici,Kars Merkez oto çekici,Selim oto çekici,Sarıkamış oto çekici,Kağızman oto çekici,Digor oto çekici,Susuz oto çekici,Arpaçay oto çekici,Akyaka oto çekici
Copyright 2020 & Her Hakkı Saklıdır. OKTAYLAR OTOMOTİV
×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Tıkla Konum Yolla