7/24 Çekici - Kurtarıcı

Sarıkamış Çekici - Selim Çekici - 05346444224 Oto Çekici Numarası:

05346444224
Kars Çekici | Sarıkamış Çekici - Selim Çekici - 05346444224 Oto Çekici 05346444224

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Kars Çekici

Kars Çekici ile çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın Kars için sizlere en makul oto yol yardım ekibini yönlendirelim.


Kars Çekici hizmetimiz ile Kars ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0534 644 42 24 nolu telefonu arayın, Kars Çekimimizi hemen yönlendirelim.


Yolda kaldınız veya kazaya mı karıştınız? Size bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi bizi arayın. Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Kars tarafında sizin de aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Kars Çekici için hemen arayın. Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Kars Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir. Birden yolda mı kaldınız. Panik yapmayın! En Yakın Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim. 0 534 644 42 24

Kars ve Selim, Sarıkamış, Kağızman, Merkez, Akyaka, Digor, Susuz ve Arpaçay civarında hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto çekici hizmeti veriyoruz. En olmadık zaman ve yerlerde bile bizi arayabilirsiniz.


Çoklu Taşıma hizmetini aldığınızda tasarruflu bir seçim yapmış olursunuz. Uygun taşımanın adresine hoş geldiniz.


Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.


Kars Oto Çekici Hizmetleri

Kars Oto Kurtarma

Kars oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek! 0534 644 42 24


Kars Oto Çekici

Profesyonel çekici ağımızla size en yakın personeli yönlendiriyoruz ve aracınızı anında çekiyoruz. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyoruz. Kars oto çekici hemen arayın bir telefonla size ulaşalım, mağduriyetinizi çözelim.


Kars Sıfır Araç Taşıma

Kars Çekici bölgenin en bilinen ve en deneyimli sıfır araç taşıma firması olması avantajıyla size kaliteli ve hızlı hizmet sunma gücüne sahiptir. Hemen bizi arayın aracınızı güvenle taşıyalım. Hem uygun fiyat hem de güvenli taşımacılığın avantajından faydalanın.


Kars Çoklu Araç Taşıma

Kars bölgesinde çoklu araç taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? En uygun fiyatlı çoklu araç taşıma hizmetini bizden alabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Size özel taşıma fiyatımızla tanışın. Paranız cebinizde kalsın.


Kars Çekici Hizmet Bölgeleri

Selim Çekici

Selim Çekicimiz Selim, Köprübaşı, Cumhuriyet, Okul, Orta, Değirmen başı, Aşağı, Cami Altı, Tepe, Yukarı, Merkez, Camii, Giriş, Cami üstü ve Değirmen bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Sarıkamış Çekici

Sarıkamış Çekicimiz Akkoz Yayla Evleri, Yeni, Yukarı, Karataş, Aşağı, Değirmen, Yarkaya Deprem Konutları, İnönü, Sarıkamış, Şehitler, Cumhuriyet, Erenler, İstasyon, Kazımkarabekir, Tepe, Merkez, Küçük Güllüce, Okul, Hoşgeldi, Maksutçuk ve Sonveren bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Kağızman Çekici

Kağızman Çekicimiz Tut, Yukarıgüney Kara, Güven Semti, Keşişkıran, Tek Ev, 3,mezra, Çiflik, Pınar Göze, Çallı, Köprübaşı, Gülağa, Bahçecik, Çavuşlar, Tab, Rızvan, Aras, Kağızman, Aşağıdere, Bayam, Haznedar, Şahindere, Toprakkale, Yukarı Dere, Yukarı Kümbet, Zuvar, Merkez, Afet Evleri, Diktaş, Değirmen, Çallı Afetevleri, Çallı Bayam, Yukarı Donandı, Esenkır, Demirkapı, Hizan, Değirmendere, Gözlüce, Körpınar Afetevleri, Ülker Afetevleri ve Taşburun Afet Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Merkez Çekici

Merkez Çekicimiz Bahçelievler, Bülbül, Paşaçayırı, Yeni, Orta, Şehitler, Kars, Cumhuriyet, Kaleiçi, Yenişehir, Karadağ, Yayla Evleri, Tepe, Örnek, Yukarı, Güllüce, Kaleiçi Osb, Alpaslan, Aydınlıkevler, Bayrampaşa, Yusufpaşa, 30-oct, Cami, Ortakapı, Şemsi, Fevziçakmak, Merkez ve Aşağı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Akyaka Çekici

Akyaka Çekicimiz Tepe, Merkez, Yok, Karşı, Yukarı, Akyaka, İstasyon ve Topkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Digor Çekici

Digor Çekicimiz Merkez, Digor, Çukurca, Nebiyurdu ve Afetevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Susuz Çekici

Susuz Çekicimiz Afet Evleri, Karatuzak, Afetevleri, Susuz, İnkılap, İnönü, Tepe, Cumhuriyet, Gölbaşı Mezra, Merkez ve Beşevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.


Arpaçay Çekici

Arpaçay Çekicimiz Arpaçay, Orta, Yalınçayır, Yeni, Merkez, Gaziler, Bahçeler, Carcıoğlu Afet Evleri ve Gültepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Copyright 2020 & Her Hakkı Saklıdır. OKTAYLAR OTOMOTİV
×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Tıkla Konum Yolla