7/24 Çekici - Kurtarıcı

Sarıkamış Çekici - Selim Çekici - 05346444224 Oto Çekici Numarası:

05346444224
Oto Tamirci | Sarıkamış Çekici - Selim Çekici - 05346444224 Oto Çekici 05346444224

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Hizmetler / Oto Tamirci

OTO TAMİR HİZMETLERİNDE YÜKSEK KALİTE


Oto tamir, periyodik bakım, onarım işlemleri ve yedek parça hizmeti yanında 7/24 acil servisi ile hizmet veren oktaylar Oto Servis, kars selim oto tamir alanında söz sahibi yapısı ile kullanıcılara dört mevsim özel bakım desteği sağlıyor.

Oto tamir hizmeti kullanıcıların sorunlarına komple çözümler üreten firmamız 2019 yılından bu yana hassas hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerinin sorunlarının çözüm noktası oluyor. Periyodik bakım hizmetleri veren firmamız her yaşta ve her modelde aracınızın periyodik bakım hizmetlerini yapıyor. Son teknoloji cihazları ile arıza tespiti yapan ekipmanlarımız ile üstün hizmet alırken uzman personel ile bu arıza tespitleri belirlenerek uygun çözüm yöntemleri belirleniyor. Parça değişimi gerektiği noktada orijinal parça temini sağlayan firmamız üretici firma ile bağlantı kurarak ihtiyaç duyulan parçayı tedarik ediyor. Araç sağlığı açısından önem arz eden orijinal parça uzun vadeli sorunları da engelleyen çözüm yöntemi oluyor.

Kurumsal hizmet anlayışı ile periyodik bakım yapan firmamız üretici firma garantisi ile hizmet sağlıyor. Firmamız periyodik bakım işlemlerinde fren bakımı, polen filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, motor bakımı, far ayarı ve ön takım kontrolü gibi işlemleri yapmaktadır. Onarım işlemleri ile de araçlarınıza yüksek standartta hizmet sağlayan firmamız Konya oto tamir merkezi ile sorunlara çözüm üretiyor.

Araçlarınız belirli bir kilometre mesafede sonrasında düzenli olarak bakım işlemi ihtiyacı duyar. Bakımı işlemlerinde motor birçok yönden ele alınırken motor yağı ve özel parça değişimleri ile onarım işlemleri yapılır. Firmamız bu noktada yüksek standardı ile onarım işlemlerini yaparken aracınızın sağlığını garanti altına alıyor. 7/24 acil servis desteğimiz ile de her an ve her yerde hizmet sağlayan firmamız oto tamiri konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.

 Oktaylar Oto Servis olarak Kars ta tüm sürücülerimize Oto Tamir& Bakım konusunda hizmet vermekteyiz.


Sizler için Hizmet Verdiğimiz Bölgelerimiz:

Akyaka oto tamir

Arpaçay oto tamir

Susuz oto tamir

Digor oto tamir

Sarıkamış oto tamir

Selim oto tamir

Kağızman oto tamir

Kars oto tamir

Karakurt oto tamirETKİKETLER: Akyaka oto tamir,Arpaçay oto tamir,Susuz oto tamir,Digor oto tamir,Sarıkamış oto tamir,Selim oto tamir,Kağızman oto tamir,Kars oto tamir,Karakurt oto tamir
Copyright 2020 & Her Hakkı Saklıdır. OKTAYLAR OTOMOTİV
×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Tıkla Konum Yolla